Центр покупця

Якщо ви хочете купити будь-який товар з України, OK Factory – ідеальна платформа для спрощення процесу покупки. За допомогою OK Factory ви можете легко знайти потрібні вам товари та здійснити покупку за кілька простих кроків.

Знайти потрібний продукт – це перший крок. OK Factory пропонує два способи пошуку товарів. Ви можете шукати потрібний вам продукт у нашій базі даних або шукати в базі даних нашого заводу та переглядати їхню продукцію.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, в жодній з цих баз даних, ви все одно можете запросити пропозицію на потрібний вам товар на сторінці ” Запит на пропозицію”, надавши нам опис, необхідну кількість, а також країну та місто призначення. Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми зв’яжемося з вами і надамо кошторис, включаючи митні витрати та витрати на доставку, якщо це необхідно.

Отримавши кошторис, ви можете зв’язатися з вашим менеджером для додаткової консультації та прийняти рішення про підтвердження замовлення. Після цього ми продовжимо роботу над угодами, юридичними та митними питаннями, пов’язаними із замовленням та процесом доставки, а також, за необхідності, надамо логістичну підтримку.

На OK Factory ми робимо процес закупівлі в українських фабрик простішим і швидшим, ніж будь-коли. Завдяки нашим простим крокам та корисній підтримці клієнтів ви зможете насолоджуватися нашими найкращими українськими продуктами, які будуть доставлені вам якнайшвидше.

То чого ж ви чекаєте? Почніть обирати свою українську фабрику вже сьогодні!

Factory
Logo